Kontakty



Kontakty a prodejny:

Nově otevřená značková prodejna v Opavě

Ing. Radim Kostiha


Olomoucká 3
746 01 Opava
IČ: 677 30 248
DIČ: CZ 7704184400

Otevírací doba na této pobočce: PO - PÁ 8 - 16 hod.




Nově otevřená prodejna v Břeclavi

Prodejna 1okno v Břeclavi
Náměstí T.G. Masaryka 11/9
746 01 Břeclav
Tel: 792305229
E-mail: Breclav@1okno.cz



Další pobočky a kontakty

Moravskoslezský kraj

Opava, Krnov, Bruntál, Ostrava: Ing. Radim Kostiha, tel. 739 211 551 obchod@1okno.cz

Karviná, Český Těšín, Třinec: Vladimír Palla, tel. 731 105 311 karvina@1okno.cz


Olomoucký kraj

Okna HANÁK

Prodejna a vzorkovna:

Křížkovského 30/6 (vedle Komerční banky)

751 31 Lipník nad Bečvou

tel. 725 454 045

Hranice, Přerov, Olomouc: Lukáš Hanák, tel. 725 454 045 info@oknahanak.cz


Zlínský kraj

Zlín, Uherské Hradiště: p.Sztanko, tel. 724 985 676 sztanko.michal@gmail.com


Obchodně - technický zástupce pro celou ČR

Michal Žídek, tel. 606 222 282 zidek@1okno.cz


Jihomoravský kraj

Brno:Vladimír Novotný, tel. 777 868 952  brno@1okno.cz

Břeclav: p.Sztanko, tel. 724 985 676  sztanko.michal@gmail.com



Nově otevřená značková prodejna v Břeclavi


Náměstí T.G. Masaryka 11/9


Tel: 792 305 229  Breclav@1okno.cz



Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Praha, Plzeň: René Mikan, tel. 777 323 690  praha@1okno.cz


Královehradecký kraj, Pardubický kraj

Hradec Králové, Pardubice: Luboš Lesák, tel. 739 419 878  pardubice@1okno.cz


Liberecký kraj

Trutnov, Liberec, Vrchlabí: Tomáš Urban, tel. 731 151 749  trutnov@1okno.cz