Kontakty



Kontakty a prodejny:

Nově otevřená značková prodejna v Opavě

Ing. Radim Kostiha


Olomoucká 3
746 01 Opava
IČ: 677 30 248
DIČ: CZ 7704184400

Otevírací doba na této pobočce: PO - PÁ 8 - 17 hod.




Nově otevřená prodejna v Břeclavi

Prodejna 1okno v Břeclavi
Náměstí T.G. Masaryka 11/9
746 01 Břeclav
Tel: 792305229
E-mail: Breclav@1okno.cz



Další pobočky a kontakty

Moravskoslezský kraj

Opava, Krnov, Bruntál, Ostrava: Ing. Radim Kostiha, tel. 739 211 551, obchod@1okno.cz

Karviná, Český Těšín, Třinec: Vladimír Palla, tel. 731 105 311, karvina@1okno.cz


Olomoucký kraj

Lipník nad Bečvou, Hranice: Ing. Radim Kostiha, tel. 604 897 031  lipnik@1okno.cz

Přerov: Lukáš Hanák, tel. 725 454 045  prerov@1okno.cz

Prodejna Olomouc: Hodolanská 30, Olomouc 779 00, Zdeněk Kučera, tel. 737 358 007  olomouc@1okno.cz


Zlínský kraj

Zlín, Uherské Hradiště: Zdeněk Žiška, tel. 608 424 895  zlin@1okno.cz


Jihomoravský kraj

Brno:Vladimír Novotný, tel. 777 868 952  brno@1okno.cz

Břeclav: p.Sztanko, tel. 724 985 676  sztanko.michal@gmail.com

Hustopeče, Mikulov: Darek Didov 731 111 317  oknadd@seznam.cz



Nově otevřená značková prodejna v Břeclavi


Náměstí T.G. Masaryka 11/9


Tel: 792 305 229  Breclav@1okno.cz



Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Praha, Plzeň: René Mikan, tel. 777 323 690  praha@1okno.cz


Královehradecký kraj, Pardubický kraj

Hradec Králové, Pardubice: Luboš Lesák, tel. 739 419 878  pardubice@1okno.cz


Liberecký kraj

Trutnov, Liberec, Vrchlabí: Tomáš Urban, tel. 731 151 749  trutnov@1okno.cz