Rádi byste si pořídili nová okna a potřebujete se poradit?

A proč je tomu tak?

 • nasloucháme Vám a společně tak odhalíme co si doopravdy přejete
 • s ohledem na Vaši finanční možnosti najdeme nejvhodnější řešení s důrazem na kvalitu a stálost produktů
 • oboznajumeme Vás se všemi důležitými faktory ovlivňujíci funkčnost našich produktů a tak dokážeme předejít nevhodné volbě
 • už na počátku výběru oken či dveří Vás seznámime s řešeními, které následně ovlivní další výběr stínící techniky, sítí proti hmyzu nebo dalších doplňků
 • šetříme tak Váš čas a taky Vaše úspory

Jsme tým celkem pohodových lidí. Naši práci děláme rádi a proto se s nasazením věnujeme i zákazníkům, kteří shánějí pouze 1 okno. Rádi Vám poradíme s výběrem toho správného profilu právě pro Vaši stavbu ať už jde o zahradní dům, rekonstrukci rodičovského domu, výstavbu Vašeho vysněného bydlení, stavbu pasivního nadčasového domu, či výstavbu celé čtvrti … Navrhneme Vám ideální řešení pro zdravé a komfortní bydlení. Na našich prodejnách Vám ukážeme nejen vzorky oken, dveří, či portálů, ale také stínící techniky a doplňků. Přijďte si na naše prodejny vyzkoušet funkčnost a nahlédněte i na barevné a designové provedení celého sortimentu. Poradíme Vám jak najít rovnováhu mezi kvalitou a cenou, jak se správně rozhodnout, když je na trhu tolik dostupných možností a jak najít právě tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Máme rádi naši práci a jsme rádi, že Vám pomáháme udržet teplo Vašeho domova.

Co o nás napsali naši zákazníci

“Od této firmy máme už druhou zakázku. Nabízejí kvalitní produkty za dobrou cenu ve srovnání s konkurencí. Opět skvělá komunikace s paní Kubíčkovou. Velká pochvala patří panu Frýdlovi a jeho montážní skupině za skvělí přístup, rychlost výměny a dobře odvedené montáže.”

Martino 272, 8. listopadu 2020

“Od prvního kontaktu po realizaci vše probíhalo perfektně. Můžeme jen doporučit, a v budoucnu se na tuto firmu určitě zase rádi obrátíme.”

“Perfektní komunikace, práce rychle a velmi kvalitně odvedené. Mohu pouze doporucit”

Nemcova Mart, 13. října 2020

“Bourací práce a montáž balkónových dveří a okna proběhla v rekordně krátkém čase. Vše se podařilo zrealizovat za pouhé dva dny. Jsem velmi spokojený s kvalitou a provedením montáže a tímto velmi děkuji vedoucímu montáže panu Frýdlovi za jeho velmi vstřícný přístup a výborně odvedenou montážní práci. Již jsem si u této firmy objednal výrobu a montáž dalších dvou oken. Přeji této firmě do budoucna hodně spokojených zákazníku. Radim Sedláček, Vsetín.”

Radim Sedláček Bc., 3. srpna 2020

“Výměna oken, vchodových dveří i garážových vrat proběhla bezproblemu, čistě, kvalitne včetně zednických práci. Realizace zakázky proběhla přesně podle našich požadavků.”

Marie Mlynkova, 22. července 2020

“Děkujeme za bezproblémovou výměnu oken. Vše na jedničku. Jste dost dobrý tým !!!”

Monika Kowalová, 19. července 2020

“Takhle by to mělo vypadat všude! Pohoda, rychlá montáž, skvělá komunikace a velké díky paní Kubíčkové, kde je naprostá profesionalita, nic není nemožné, pohodová, usměvavá a člověk, který ví, co prodává a umí to!!! Doporučujeme i my z Jeseníku!”

Jana Tomanová, 8. července 2020

Stavíte váš vysněný domov a chcete se poradit?

– Vše, co se děje v této chvíli je výsledkem rozhodnutí, které jste udělali v minulosti. –
– Deepak Chopra –

  JMÉNO *

  PŘÍJMENÍ *

  EMAIL *

  TELEFON

  JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpětného kontaktování.